Statistické údaje o příčinách úmrtí

Něco je špatně, když se regulační úřady snaží předstírat, že vitamíny jsou nebezpečné a přesto ignorují publikované statistiky o tom, že vládou schválené léky jsou skutečně život ohrožující. V Čínské studii od Colina Campbella najdeme spousty odkazů na cizojazyčné statistiky a texty a my si dali práci překladem článku Death by medicine. To budete koukat!

květina poslední dech

Skupina výzkumníků (Gary Null, PhD; Carolyn Dean MD, ND; Martin Feldman, MD; Debora Rasio, MD; a Dorothy Smith, PhD) pečlivě prozkoumala statistické důkazy, a jejich závěry jsou naprosto šokující. Doposud byly citovány pouze izolované statistiky, ale nikdo neudělal kombinaci všech publikovaných statistik, zabývajících se zraněním a úmrtím způsobených lékaři a zdravotnickými zařízeními. To se teď změnilo.  Tito vědci sepsali zprávu s názvem Smrt v medicíně, která přináší přesvědčivé důkazy o tom, že dnešní zdravotní systém, často způsobí více škody než užitku.

Fakta

 • Počet hospitalizovaných osob, které měly nežádoucí účinky předepsané léky je 2,2 milionu za rok.
 • Počet zbytečně předepsaných antibiotik na virové infekce: 20 milionů ročně.
 • Počet zbytečně vykonaných lékařských a chirurgických zákroků: 7,5 milionů ročně.
 • Počet lidí vystavených zbytečné hospitalizaci: 8,9 milionu ročně.
 • Celkový počet úmrtí způsobených konvenční medicínou je ohromujících: 783 936 za rok.

křivka

 • Naproti tomu na srdeční onemocnění v roce 2001 zemřelo 699.697 lidí.
 • Na rakovinu to bylo 553.251 pacientů.
 • V USA je zdravotní systém vnímán jako hlavní příčina úmrtí a zranění pacientů (pozn. v těchto statistikách jsou jen případy, které se do statistik dostaly). Neděláme si moc iluze, že v Evropě to bude lepší.
 • Přírodní medicína je pod neustálým silným tlakem farmaceutických firem a „lobistů“, kteří naléhají na zákonodárce, aby připravili občany o výhody potravinových doplňků a alternativních léčebných postupů. Připravují také mediální nepravdivé kampaně za diskreditaci zdravého životního stylu.  FDA (U.S.  Food and Drug Administration) je neustále v rozporu s těmi, kteří nabízejí přírodní produkty, které konkurují s léky na předpis. Vzpomeňme na nedávné uzákonění pravidel, podle kterých na bylinách a bylinných čajích nesmí být označeno, že něco léčí a jejich léčivé vlastnosti.
 • Tyto útoky proti přírodní medicíně zastiňují smrtící problém, který byl až dosud pohřben v tisících stranách odborného textu. V reakci na tyto lživé útoky na přírodní medicínu, Nutrition Institute zadala nezávislé posouzení kvality vládou schválené medicíny. Překvapující zjištění této studie ukazuje, že konvenční medicína je hlavní příčinou smrti v USA.
 • Studie je souhrn faktů, které dokazují, že ti, kteří se snaží zdiskreditovat přírodní medicínu a bezpečnější přírodní varianty léků klamou veřejnost. Více než 700.000 Američanů zemře na vládou schválené léky a léčebné postupy, zatímco FDA  a další vládní organizace předstírají ochranu veřejnosti tím, že obtěžují a „buzerují“  ty, co nabízejí bezpečnější alternativy.
 • Definitivní revize této studie vládní zdravotní statistiky v recenzovaných lékařských časopisech ukazují, že americká medicína často způsobí více škody, než užitku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Leťte na naší vlně

  Z housenky motýlem pomocí našich pravd, které už Vás nikdy nepřeletí. Při každém vzletu Vám dáme šanci jako 1. Motýlí pravdy přiletí rovnou k Vám do mailu.

 • Kategorie